Dział ten jest czymś w rodzaju gabloty w której będziemy eksponować wszelkie materiały promocyjne, pamiątki, wydawnictwa, gadżety... jednym słowem wszystko, co zostało wyprodukowane pod szyldem www.bloodbrothers.pl

FC T-shirt

Pomysł na fanclubową koszulkę narodził się latem 2008. Zaistniała potrzeba rozpoznania się w tłumie fanów podczas koncertu Iron Maiden na warszawskiej Gwardii. Dzięki temu, że większość z nas ubrała się w tą wyróżniającą się w tłumie białą koszulkę, mogliśmy wyławiać się wzrokiem spośród mnóstwa innych fanów. Ułatwiło nam to zacieśnienie naszych znajomości(do tej pory często wyłącznie internetowych) dzięki czemu mogliśmy wspólnie przeżywać koncert Iron Maiden.
Niestety nie udało nam się przekazanie jednego z egzemplarzy Bruce'owi Dickinsonowi. Choć mieliśmy dwóch przedstawicieli fanclubu na scenie, kiedy Maiden wykonywali Heaven Can Wait to w wielkim zamieszaniu koszulka nie trafiła do rąk jubilata(Bruce obchodził w tym dniu swoje 50-lecie). Trudno. Żyje się dalej. Może innym razem. Pozostały pamiątki w postaci zdjęć z koncertu.

Projekt na T-shircie to dzieło wspaniałego grafika, brata naszego fanclubowicza KillEmAlla oraz jego samego. Jak widać koszulka jest bardzo oryginalna z polskimi akcentami. Gratulujemy fantastycznego pomysłu.

*gadżet tylko dla fanclubowiczów, 1 nakład limitowany - zasoby wyczerpane.

Data dodania: 2009-02-26