Live After Death DVD - znamy szczegóły!

Długo wyczekiwane przez fanów, podwójne DVD "Live After Death" ukaże się w sprzedaży od 4 lutego 2008 roku. Na płytach znajdzie się dużo ciekawych materiałów. Oto szczegóły:

- 1CD będzie zawierać pełny, 90 minutowy koncert "Live After Death" z Long Beach Arena w Kalifornii z 1984 roku. Będzie on dostępny w dwóch wersjach - pierwszą jest wersja 5.1 zmiksowana przez Kevina Shirley'a natomiast druga to wersja z oryginalną ścieżką dźwiękową, zmiksowana przez Martina Bircha.

- 2CD to znacznie więcej bonusów i ciekawostek:
1. Druga część historii Iron Maiden z cyklu "The Early Days". Znajdziemy na niej niepublikowane wywiady z rodzinami oraz przyjaciółmi członków zespołu. Dowiemy się więcej o czasach w których nagrano album „Powerslave” , „Live After Death” oraz o trasie „Somewhere In Time Tour”.
Czas trwania - 60 minut.
2. „Behind the Iron Curtain” – dokument ukazujący ciekawe wywiady i kulisty koncertów w Polsce oraz innych krajach bloku wschodniego [m.in. Węgry, Czechosłowacja i Jugosławia].
Czas trwania - 57 minut.
3. „Live Footage – Rock In Rio ‘85” – pełny występ Maiden jako support zespołu Queen w pierwszym dniu pierwszej edycji festiwalu Rock In Rio. Żelazna Dziewica zagrała wtedy dla 300 tysięcy fanów!
Czas trwania - 50 minut.
4. „Ello Texas” – materiał z 1983 roku z Alamo zawierający wywiad oraz fragmenty koncertu. Znajdziemy tutaj jeszcze wideo ze sprawdzania dźwięku przed koncertem Maiden w San Antonio.
Czas trwania - 15 minut.
5. Obszerna galeria zdjęć, programy koncertów, daty występów oraz galeria rysunków.
6. Promocyjne klipy do utworów „Aces High” oraz 2 „Minutes To Midnight”.

Napisy do DVD będą w następujących językach:
- wersja PAL – Angielski/ Holenderski/Francuski/Niemiecki/Włoski/Szwedzki/Portugalski/Hiszpański
- wersja NTSC – Angielski/Portugalski/Latyno Hiszpański

Data dodania: 2007-11-09

Autor: Clans