Witajcie

Z radością informujemy, że 30 września 2007 roku jest dla nas szczególnym dniem. Nasz fanklub doczekał się swojej strony.

Nasza www nie jest i nigdy nie będzie kolejną niedzielną szkółką dla młodych słuchaczy heavy metalu. Nie znajdziecie tu kolejnej biografii zespołu, wyczerpujących informacji o dyskografii, mniej lub bardziej udanych tłumaczeń tekstów, obszernych galerii, kalendariów, działu download pełnego gierek, dzwonków GSM i setek innych pierdół, na jakie natknęliście się już z pewnością na innych dobrych stronach o Iron Maiden. Wszystkich początkujących odsyłamy do wyszukiwarki www.google.com, aby za jej pośrednictwem odnaleźli to czego poszukują. Z szeroko otwartymi ramionami witamy natomiast wszystkich fanów lepiej obeznanych w temacie Iron Maiden, a zwłaszcza kolekcjonerów bootlegów tego zespołu.
Odwiedzając naszą stronę z pewnością natkniecie się na informacje dotyczące najnowszych wydarzeń z życia zespołu oraz dowiecie się sporo na temat bootlegów Iron Maiden. Być może dzięki naszej stronie i znajomościom zawartym na naszym forum i czacie powiększycie swoje kolekcje.
Całkiem możliwe, że na najbliższym koncercie Iron Maiden(miejmy nadzieję, że ponownie zawitają do Polski) spotkacie kogoś z kręgu Blood Brothers.

W niedługim czasie możecie spodziewać się tutaj informacji dotyczących najlepszego heavy metalowego zespołu na świecie jakim z pewnością jest Iron Maiden.

Pozdrawiamy serdecznie

Administratorzy

Data dodania: 2007-09-30

Autor: Garfield