Trasa koncertowa i nowy album - oficjalne informacje!

No i stało się. Wreszcie oficjalna strona Iron Maiden uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie nowego albumu studyjnego i nadchodzącej trasy koncertowej. Piętnasty krążek Żelaznej Dziewicy będzie nosił tytuł The Final Frontier. Wydanie płyty planowane jest na koniec lata. Do najnowszego albumu będzie nawiązywała trasa koncertowa - The Final Frontier World Tour. Pełną rozpiskę dat na 2010 rok znajdziecie na naszym forum fanklubowym.

Po zagraniu koncertów w Ameryce, Steve Harris i spółka wybiorą się na małe tournee po Europie gdzie zagrają w kilkunastu wyselekcjonowanych krajach. Czas ma dłuższą trasę po Starym Kontynencie przyjdzie w 2011 roku. Zespół zapowiedział, że odwiedzi wtedy znacznie więcej państw. Podczas amerykańskiej części trasy, zespołem supportującym Iron Maiden będą mistrzowie progresywnego grania czyli Dream Theater.

Dla wszystkich fanów Żelaznej Dziewicy szykuje się bardzo ciekawy rok. Miejmy nadzieję, że już nie długo będziemy cieszyć się z kolejnego koncertu legendy heavy metalu w Polsce.

Data dodania: 2010-03-04

Autor: Clansman