Żelazna Dziewica powróci do Ameryki!

Iron Maiden zagra ponowie w Stanach Zjednoczonych. We wrześniu zespół wystąpi na siedmiu koncertach w USA. Będzie to rozgrzewka przed zaplanowanym na 22 września występem na legendarnym już festiwalu „Rock In Rio” w Brazylii.

Gościem specjalnym podczas wszystkich siedmiu koncertów będzie amerykański zespół „Megadeth”.

Oto pełne daty występów w USA:

03/09/2013 – Raleigh @ Time Warner Cable Music Pavilon
05/09/2013 – Nashville @ Bridge...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2013-04-08

Autor: Clansman
Maiden England już w poniedziałek!

Już w najbliższy poniedziałek (25.03) premiera najnowszego wydawnictwa DVD Iron Maiden - "Maiden England '88". Materiał został zarejestrowany w listopadzie 1988 roku, podczas dwóch koncertów w Birmingham, na trasie "Seventh Son Of A Seventh Son World Tour". To dwupłytowe wydawnictwo składa się z poprawionego pod względem dźwięku i obrazu koncertu, a także specjalnego materiału zawierającego m.in. wywiady z członkami zespołu.

"Maiden England" będzie dostępne równ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2013-03-21

Autor: Clansman
Kolejna data trasy Maiden England

Iron Maiden zagra 24 lipca na Placu Konstytucji w Bukareszcie (Rumunia). Oprócz Żelaznej Dziewicy (jako supoort) wystąpią: Anthrax oraz Voodoo Six.Plac Konstytucji. Bukareszt - Rumunia.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2013-03-20

Autor: Clansman
Powrót do żywych

Witajcie! Plotki o naszej śmierci były mocno przesadzone.
Przepraszamy za brak aktualizacji strony głównej przez dłuższy czas. Tak to czasami w życiu bywa, że trzeba na jakiś czas zmienić priorytety i poświęcić czas innym sferom codziennego życia. Tak było w naszym przypadku. Mam jednak nadzieję, że od tego momentu będziecie mogli na bieżąco śledzić informacje z obozu Iron Maiden na naszej stronie i forum.

Wracając do zespołu. Ostatnie dni to wahania nastroj...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2013-03-17

Autor: Clansman
Mała reorganizacja

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się nad reorganizacją strony i powiększeniem jej zasobów o podstawowe informacje o Iron Maiden, biografie, dyskografie, dział z ciekawostami i innymi wodotryskami. Doszliśmy jednak do wniosku iż dublowanie strony Maidenmana, który jest członkiem naszego FC nie ma najmniejszego sensu. W związku z tym została nawiązana ściślejsza współpraca. Obie strony, czyli nasza fanclubowa i Best Of Iron Maiden, będą wzajemnie podlinkowane i łatwo będzie pr...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-08-24

Autor: Garfield
Wspomnienia z poznańskiego koncertu w ramach Somewhere on Tour 1986/87

W dziale Relacje publikujemy wspomnienia z poznańskiego koncertu Iron Maiden w ramach Somewhere on Tour 1986/87, z 21 września 1986 roku. Pamięć odświeżył sobie nasz fanclubowicz edii71, któremu dziękujemy za opisanie nam tego, w czym wielu z nas, z różnych powodów nie miało okazji uczestniczyć. Dziękujemy.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-08-10

Autor: Garfield
On Board Flight 666 - foto album już w październiku

20 października będzie dostępny w sprzedaży foto album oficjalnego fotografa zespołu Johna McMurtie pt. „Iron Maiden on board Flight 666”. Książka ma zawierać ponad 300 fotografii na 250 stronach błyszczącego papieru. Zdjęcia pokazują zespół i nie tylko podczas dwóch ostatnich tras koncertowych: Somewhere Back In Time Tour oraz The Final Frontier Tour.
Ze strony głównej zespołu możemy pobrać plik z 9 stronicowym fragmentem nadchodzącego wydawnictwa.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-06-24

Autor: Ferrari
Nowe zdjęcia i relacje z The Final Frontier Tour już na stronie !!

W dziale Relacje pojawiło się kilka galerii i wspomnień z bieżącej trasy. Nasi fanclubowicze postarali się o obszerne relacje zdjęciowe z Sydney, Hamburga, Berlina i Warszawy. Możecie też poczytać o koncertach z Sydney, Warszawy czy Moskwy. Odwiedźcie nasz dział Relacje !!
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-06-15

Autor: Garfield
Sonisphere 2011 w Bułgarii odwołane !!

Zaprzyjaźniony serwis www.bestofironmaiden.pl poinformował:

Sonisphere Festival w Bułgarii odwołane! Jak podaje oficjalna strona Iron Maiden, festiwal został odwołany ze względu na "problemy logistyczne" a pieniądze za bilety będą zwracane. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że na tę decyzję złożyły się dwa czynniki: 1) problem na linii Iron Maiden - Sonisphere - Slipknot, a dokładnie wymagania Slipknota do zagrania koncertu w pełnej scenografii, co byłoby trudno...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-06-15

Autor: Garfield
Wywiady z gitarzystami Maiden

W związku z tym, że do koncertu Iron Maiden w Polsce pozostało już nie wiele czasu w polskich portalach można przeczytać wywiady z członkami zespołu.

Wywiad z Janickiem Gersem:
http://www.rockmetal.pl/wywiady/iron.maiden-janick.gers.11.html?strona=1

Wywiad z Davem Murray'em
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-06-06

Autor: Ferrari
Darmowe MP3 z ironmaiden.com

Związku z promocją składanki From Fear to Eternity na stronie głównej zespołu, można pobrać darmowe MP3 The Wicker Man z albumu Brave New World oraz Reincarnation Of Benjamin Breeg z albumu A Matter of Live and Death. Dodatkowo można ściągnąć teledysk The Wicker Man i wysokiej rozdzielczości okładkę nowego wydawnictwa. Iron Maiden wchodzi z promowaniem swoich wydawnictw w XXI wiek.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-05-27

Autor: Ferrari
Wygraj bilet na Sonishepre Festival 2011

Jutro (26.05) odbędzie się konkurs, na którym można wygrać bilety na Sonishepre Festival 2011, na którym headlinerem będzie Iron Maiden. Obserwujcie profil LIVE NATION POLSKA na facebooku o godzinie 12:30 oraz profil SONISPHERE FESTIVAL POLSKA także na facebooku o godzinie 16:30. Łącznie do wygrania są 4 bilety na ten festiwal.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-05-25

Autor: Ferrari
Okładka The Number of the Beast wśród 50 najlepszych okładek

Portal musicradar.com opublikował listę 50 najlepszych okładek albumów muzycznych. W pierwszej dziesiątce, a dokładniej mówiąc na szóstym miejscu, znalazła się okładka albumu The Number of the Beast z 1982. Plebiscyt wygrał Dark Side of the Moon zespołu Pink Floyd. http://www.musicradar.com/news/guitars/the-50-greatest-album-covers-of-all-time-444093
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-05-18

Autor: Ferrari
Striptiz na Sonisphere ??Ukraińskie aktywistki organizacji FEMEN postanowiły zaprotestować przeciwko nadmiernemu hałasowi na jaki nieustannie narażeni są ludzie podczas swojej szarej codzienności. Jako scenerię dla swoich rozbieranych happeningów wybrały cykl festiwali Sonisphere podczas których zamierzają zaatakować scenę. Będzie widowiskowo. Cała metalowa Polska życzy im powodzenia !!!
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-04-01

Autor: Garfield
Iron Maiden odwołują koncerty w Japonii...

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Japonii, gdzie miały miejsce potężne trzęsienia ziemi, następstwem których olbrzymie fale tsunami dokonały spustoszeń nadbrzeżnych terenów i pochłonęły tysiące istnień ludzkich, management Iron Maiden odwołał japońskie koncerty zespołu, które miały się odbyć w Tokio 12 i 13 marca. Natura tragicznie doświadczyła naród japoński i imprezy rozrywkowe w takich okolicznościach byłyby najzwyczajniej nie na miejscu.

Podczas t...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-03-12

Autor: Garfield
Relacja z koncertu w Sydney !!

Dziś w dziale Relacje pojawiły się wspomnienia Nediama, z koncertu Maiden, który miał przyjemność zobaczyć w Sydney. Ponieważ udało mu się wnieść do hali dobry aparat, to niebawem pojawią się na naszej stronie również dobrej jakości zdjęcia z tego koncertu. Dziękujemy !!!
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-02-27

Autor: Garfield
Relacja z pierwszego koncertu na trasie 2011!!!

W dziale Relacje zamieściliśmy garść wspomnień z pierwszego koncertu Iron Maiden w ramach The Final Frontier Tour 2011, spisanych przez naszego moskiewskiego korespondenta, EdHuntera, dzięki któremu otrzymywaliśmy błyskawiczne informacje SMSowe na temat setlisty na rok 2011. Miłego czytania.

Za wspaniałą relację serdecznie dziękujemy. Wszystkie ciekawe, spisane przez Was wspomnienia z koncertów na The Final Frontier Tour 2011 zostaną umieszczone na naszej stronie.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-02-15

Autor: Garfield
Iron Maiden zagra w Czechach!

Dobra wiadomość dla fanów z Polski. Wszyscy ci, którzy mają ochotę na więcej niż jeden koncert Maiden w tym roku a nie chcą podróżować bardzo daleko, będą na pewno zadowoleni. Oficjalna strona zespołu poinformowała, że Iron Maiden zagra na festiwalu Sonisphere u naszych południowych sąsiadów 11 czerwca, czyli dzień po koncercie w Warszawie. Oprócz Żelaznej Dziewicy zagrają m.in. Korn, Cavalera Conspiracy i Mastodon.

Można spodziewać się, że duża ilość fan...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-02-08

Autor: Clansman
Iron Maiden wystąpią we włoskiej edycji festiwalu Sonisphere 2011 !!

Oficjalna ogłosiła kolejną datę na trasie The Final Frontier 2011. Iron Maiden wystąpią 25 czerwca w Imola, w ramach włoskiej edycji festiwalu Sonisphere 2011.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-02-02

Autor: Garfield
Wyjazd na NovaRock do austriackiego Nickelsdorf z Shortcutem !!

Wszystkich chętnych na wyjazd do austriackiego Nickelsdorfu na megafestival NOVAROCK w ramach którego wystąpią również IRON MAIDEN zapraszamy na nasze forum aby zapoznali się z ofertą firmy SHORTCUT znanej z organizowania przejazdów na ważne widowiska muzyczne w kraju i za granicą.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2011-01-30

Autor: Garfield
Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Udanego pod każdym względem Nowego Roku 2011, który obyście przeszli w zdrowiu i dobrych nastrojach, z wypchanymi forsą kieszeniami a Waszą radość życia niech zwieńczą wyjątkowe doznania z THE FINAL FRONTIER WORLD TOUR - 2011 !!!

Pozdrawiamy !!!
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-12-31

Autor: Ekipa Blood Brothers
35 lecie istnienia Iron Maiden !!

Wczoraj Maidenom walnęło 35-lecie istnienia. To bardzo piękny jubileusz. Muzykom życzymy kolejnych pięknych rocznic i dalszych pomyślnych lat działalności obfitujących w nowe wydawnictwa płytowe jak również niesłabnącej aktywności na trasach koncertowych.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-12-26

Autor: Garfield
Nowe daty przyszłorocznej trasy!

Żelazna Dziewica będzie główną gwiazdą nie tylko na polskiej edycji Sonisphere. Jak podaje oficjalna strona Iron Maiden, zespół zagra 24 czerwca w Szwajcarii oraz 16 lipca w słonecznej Hiszpanii. Oba koncerty oczywiście w ramach wyżej wymienionego festiwalu.

Natomiast co się tyczy naszego rodzimego Sonisphere to organizatorzy ogłosili kolejny zespół, który zagra w Warszawie 10 czerwca 2011 roku. Został nim brytyjski zespół Motorhead! Czekamy na więcej!
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-12-20

Autor: Clansman
Przejazd na Sonisphere z Shourtcut!

Nie chcesz mieć problemu z transportem na festiwal Sonisphere 2011? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Shortcut - firmy zajmującej się organizacją przejazdów na koncerty.
Więcej szczegółów oraz informacji o możliwości składania zamówień znajdziecie pod adresem:
http://www.shortcut.pl/bilety-przejazd-SONISPHERE-IRON-MAIDEN-SLIPKNOT-MO...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-12-14

Autor: Clansman
Iron Maiden gwiazdą polskiej edycji festiwalu Sonisphere!

Coraz częściej pojawiające się plotki o koncercie Żelaznej Dziewicy w Polsce oficjalnie potwierdzone! Iron Maiden zagra u nas 10 czerwca 2011 roku. Koncert odbędzie się w ramach festiwalu Sonisphere na warszawskim Bemowie.
Ciekawostką może być również fakt, że organizatorzy przewidzieli rozmieszczenie dwóch scen. Tak więc liczymy na organizatorów i dodanie do składu imprezy ciekawych zespołów.

A oto jak wyglądają ceny biletów na przyszłoroczny festiwa...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-12-14

Autor: Clansman
Koncert Iron Maiden 03.06.2011 w Berlinie !!

Jeśli wybieracie się na koncert Iron Maiden w Berlinie, który odbędzie się tam 3 czerwca 2011 roku, to firma Shortcut ma jeszcze dla Was ofertę przejazdu i bilety. Do Berlina wybiera się wielu naszych fanclubowiczów. Zamówienie możecie złożyć tutaj:

Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-12-03

Autor: Garfield
Członkostwo w FC i przydzielanie legitymacji.

Ogłoszenie dla fanklubowiczów Polskiego Fan Clubu Iron Maiden "Blood Brothers".

W związku z wprowadzeniem numerowanych, plastikowych legitymacji członkowskich dla fanów skupionych w Polskim Fan Clubie Iron Maiden "Blood Brothers" prosimy o zalogowanie się na forum i zapoznanie się z tematem, oraz deklarację pozostania w fan clubie, bądź decyzję o jego opuszczeniu. Jeśli ktoś z Was nie zamierza być dłużej członkiem naszego FC to powinniśmy o tym wiedzieć.

...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-12-02

Autor: Garfield
Podano nowe daty Final Frontier World Tour.

Wczoraj wieczorem na oficjalnej stronie Żelaznej Dziewicy pojawiły się nowe daty przyszłorocznej trasy promującej nowy album - "The Final Frontier". Lista państw jest naprawdę spora. Pierwszy koncert na trasie już 11 lutego w Moskwie!
Tym razem jednak zabrakło tego co nas interesuje najbardziej - daty koncertu w Polsce lub przynajmniej w niedalekiej odległości od naszego kraju. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać komunikatów z obozu Maiden. W międzyczasie za...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-11-03

Autor: Clansman
Iron Maiden w Rebel TV

Jak podaje internetowy serwis MetalSide, w najbliższy poniedziałek na kanale RebelTV (11/10/2010) będzie można obejrzeć program poświęcony zespołowi Iron Maiden. Dowiemy się o kulisach powstawania najnowszego krążka "The Final Frontier" oraz takich utworów jak "El Dorado" czy "Coming Home".
Program zostanie wyemitowany w poniedziałek o godzinie 20.00. Powtórki będzie można obejrzeć w środę o 10.00, piątek o 16.00 oraz w niedzielę o 18.00.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-10-10

Autor: Clansman
Relacja z koncertu w Cluj-Napoca !!

Dziś do działu Relacje wrzuciłem swoją garść wspomnień z wyjazdu na koncert do Cluj-Napoca w rumuńskiej Transylwanii.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-09-30

Autor: Garfield
Adrian Smith na płycie Davea Colwella

Adrian Smith zagościł na nowym projekcie Dave'a "Bucket" Colwell'a. Jest to wszechstronny muzyk z którym Adrian współpracował w młodzieńczych czasach grając w swojej kapeli A.S.A.P. Teraz będziemy mogli usłyszeć go na najnowszym projekcie Colwell'a - "Guitars, Beers & Tears".
Adrian udzielił się w utworach: "Reach Out" i "Make Up Your Mind". Płyta została wydana 17 sierpnia w USA i Kanadzie, natomiast premiera europejska przewidziana jest na 1 listopada.

Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-09-05

Autor: Clansman
Światowa dominacja The Final Frontier

Najnowszy album Iron Maiden - "The Final Frontier" sprzedaje się świetnie na całym świecie. Krążek bije rekordy popularności w wielu krajach i zajmuje wysokie miejsca na światowych listach przebojów. W związku z tym, obóz Żelaznej Dziewicy postanowił podziękować fanom i wystosował do nich krótką notkę z podziękowaniami:

"EMI Records wydało oświadczenie odnośnie światowego sukcesu najnowszego albumu Iron Maiden „The Final Frontier”. W imieniu Bruce’a, Dave...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-08-29

Autor: Clansman
Wiadomość z ostatniej chwili - koncerty DiAnno odwołane !!

Według oświadczenia organizatora managment zespołu postawił nowe warunki, nie zawarte we wcześniejszej umowie, na które organizator w żadnym przypadku nie zamierzał się zgodzić. W związku z tym faktem organizator koncertów postanowił podjąć decyzję o odwołaniu koncertów.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-08-24

Autor: Garfield
Konkurs o bilet !!

We wrześniu Paul Di'Anno zagra w naszym kraju 6 koncertów. Trasa rozpocznie się w Warszawie (12.09), a skończy w Gdańsku tydzień później. Bilety do nabycia na stronach www.eventim.pl i www.ticketonline, w EMPIKU, Ruch i w klubach. Wejściówka w przedsprzedaży kosztuje 55zł, a w dniu koncertu 70 zł.
Zaprzyjaźniony z nami serwis MetalSide.pl objął patronat medialny nad tą trasą i w związku z tym przygotował konkurs. Szczegóły tutaj: http://www.metalside.pl/news/news_full...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-08-24

Autor: Garfield
Krótki wywiad z Michaelem Kenneyem !!

Dziś w dziale Wywiady znajdziecie do poczytania krótką rozmowę z Michaelem Kenney'em, technicznym Steve Harrisa. Tłumaczył niestrudzony Maidenman.
Miłej lektury.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-08-20

Autor: Garfield
Relacja z Sziget Festival !!

W dziale Relacje możecie dziś znaleść kilka moich wspomnień z wyprawy do krainy papryki, gulaszu, zupy rybnej i dobrego wina.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-08-19

Autor: Garfield
Pierwsza relacja z europejskiego tour 2010 !!

W dziale Relacje serwujemy dziś wspomnienia z koncertu Iron Maiden na tegorocznym festiwalu Wacken, spisane przez gumbyy z naszego fanclubu.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-08-18

Autor: Garfield
Dick Bell - człowiek legenda !! Tłumaczenie obszernego wywiadu już na naszej stronie !!!

Każdy, kto widział dokument Flight 666 wie, że Dick Bell zawsze ma ostatnie słowo. Pracuje dla Maiden już od prawie 30-tu lat, więc widział prawie wszystko. O tym, jak przebiega proces organizacji trasy koncertowej, począwszy od koncepcyjnych planów aż po pierwsze koncerty, opowiedział Valerie Potter w wywiadzie dla oficjalnego FC Magazine. Dzięki mrówczej pracy Maidenmana możecie przeczytać tłumaczenie tej rozmowy w naszym nowym dziale Wywiady.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-08-10

Autor: Garfield
Kolejny wywiad w nowym dziale!

Tym razem możecie przeczytać tłumaczenie rozmowy przeprowadzonej z maskotką Iron Maiden dla serwisu www.clevescene.com.
Zapraszamy do lektury!
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-07-19

Autor: Clansman
Obszerny wywiad z Rodem Smallwoodem !!

Obszerny wywiad z Rodem Smallwoodem jest już dostępny w nowo utworzonym dziale Wywiady.
Wkrótce nowe ciekawe materiały. Śledźcie naszą stronę na bieżąco.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-07-18

Autor: Garfield
Wkrótce na naszej stronie tłumaczenie obszernego wywiadu z Rodem !!

Dzięki mrówczej pracy Maidenmana niebawem otrzymacie szereg wywiadów z ważnymi postaciami z otoczenia Maiden. Na pierwszy rzut pójdzie obszerny wywiad z Rodem, który między innymi wyjaśni Wam, dlaczego zespół rozpoczął letnią trasę koncertową na długo przed premierą 15tego albumu Iron Maiden. Oto krótki fragment wypowiedzi Roda:

Tym razem chcieliśmy zrobić trasę koncertową latem, ponieważ to dla nas świetna zabawa, ale za nic w świecie nie zdążylibyśmy ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-07-16

Autor: Garfield
13 lipca o 16.00 premiera nowego teledysku !!

Oficjalna strona Iron Maiden ogłosiła datę premiery nowego teledysku. Video zostanie pokazane światu na www.ironmaiden.com 13 lipca o godzinie 16.00.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-07-09

Autor: Garfield
Mike Portnoy z Dream Theater o wspólnej trasie z Iron Maiden !!

Dzięki uprzejmości bambam, jednego z forumowiczów Polskiego Fan Clubu Dream Theater MetropolisPL - www.dream-theater.pl , możecie przeczytać tłumaczenie wywiadu z perkusistą Mike Portnoyem, który opowiada o swoich odczuciach ze wspólnej trasy koncertowej z Iron Maiden po USA i Kanadzie.

Jak tam trasa z Iron Maiden?

MP: Dobrze. Ale jeśli mam być szczery, bycie "openerem" jest dla nas dziwną sprawą. Robiliśmy to tylko kilka razy w naszej karierze. Więc z jednej...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-07-07

Autor: Garfield
Bootleg video z Warszawy 2008 - multicam.

Polski Fan Club Iron Maiden Blood Brothers poszukuje amatorskich nagrań dokonanych przez fanów podczas koncertu Iron Maiden 7 sierpnia 2008 na stadionie Gwardii w Warszawie. Naszym celem jest zmontowanie multicamu z dobrym dźwiękiem aby wszyscy fani zespołu mogli otrzymać porządną pamiątkę z tego nadzwyczajnego wydarzenia. Im więcej materiałów otrzymamy tym lepszym będzie efekt finalny naszych prac. Skoro fani U2 potrafili zmontować wspaniały bootleg z koncertu tego zespołu w Po...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-06-03

Autor: Garfield
Zakończenie rocznicowego konkursu !!!

Bootleg z Donington 88 pojedzie do jajca do Krakowa. Dziękujemy za nadsyłane odpowiedzi i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-05-02

Autor: Garfield
Prasa gitarowa o sprzęcie muzyków Iron Maiden.

Najnowszy numer miesięcznika Gitarzysta zawiera dwie stroniczki poświęcone instrumentom muzyków Iron Maiden, a konkretnie Jacksonowi San Dimas Adrian Smith i Fenderowi Precission Bass sygnowanemu przez Steve Harrisa. Zachęcamy do zapoznania się z tym wydawnictwem.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-04-29

Autor: Garfield
Zmarł Alan Sillitoe...

Angielski pisarz, autor "Samotności długodystansowca" (1959), zmarł w niedzielę w Londynie. Miał 82 lata.

Wszyscy fani Iron Maiden kojarzą Alana Sillitoe z utworem The Loneliness Of The Long Distance Runner z płyty Somewhere In Time, którego tekst został zainspirowany właśnie powyżej wymienioną powieścią.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-04-27

Autor: Garfield
Rocznicowy konkurs o bootleg !!

Niedawno minęła kolejna rocznica istnienia naszego Fan Clubu. Z tej okazji ogłaszamy kolejny konkurs w którym nagrodą będzie bootleg lp. Iron Maiden - Donington 1988.

Aby wygrać nasz konkurs należy odpowiedzieć bezbłędnie na pięć pytań i mieć szczęście w losowaniu, ponieważ nagroda jest tylko jedna. Oto pytania:
<...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-04-19

Autor: Administratorzy
Rozwiązanie konkursu !!

Zwycięzcą konkursu zorganizowanego z okazji 30 rocznicy wydania debiutanckiego albumu Iron Maiden został gumbyy i picture disc pojedzie do niego, do Wrocławia. Gratulujemy.

Następny, nasz rocznicowy konkurs niebawem. Pozdrawiamy.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-04-11

Autor: Garfield
Wesołych Świąt !!

Wszystkim fanom Iron Maiden świętującym Wielkanoc życzymy zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt !!!
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-04-03

Autor: Administratorzy
Dziś mija III rocznica zaistnienia fanclubu Blood Brothers !!

Dziś stuknął trzeci roczek istnienia naszej społeczności. Domena www.bloodbrothers.pl została przedłużona na rok kolejny. Dziękujemy za wszystkie gratulacje i zapraszamy do aktywniejszego uczestnictwa w życiu naszego forum i fanclubu.

Do zobaczenia na kolejnym zlocie lub na tegorocznych koncertach.

Pozdrawiamy
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-04-03

Autor: Administratorzy
Air Ride Siren stracił licencję pilota !!

Nadzwyczajna brytyjska inspekcja pasażerskiego transportu lotniczego przeprowadzająca wyrywkowe kontrole pilotów samolotów pasażerskich wykazała ostatnio przerażające zaniedbania regulaminowe i uchybienia podczas pracy kilku z nich. Na skutek takiej kontroli Bruce Dickinson z dniem wczorajszym stracił licencję pilota samolotów pasażerskich. Postępowanie wyjaśniające trwa. Najprawdopodobniej miłośnicy wspólnych lotów z Żelazną Dziewicą będą musieli przesiąść się do inn...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-04-01

Autor: Garfield
Iron Maiden zagra na Sziget Festiwal!

Oficjalna strona Żelaznej Dziewicy poinformowała nas, że drużyna Steve'a Harrisa zagra 14 sierpnia na festiwalu Sziget na Węgrzech. Co więcej, będzie to jedyny koncert w Europie Wschodniej. Tak więc szansa na pojawienie się Iron Maiden w Polsce zmalała niemal do zera.
Więcej informacji o najnowszej trasie koncertowej znajdziecie na naszym forum internetowym. Serdecznie zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-03-25

Autor: Clansman
Zbliża się 30 rocznica wydania Iron Maiden !! Fanclubowy konkurs !!

14 kwietnia minie 30 rocznica wydania pierwszej studyjnej LP Iron Maiden. Polski Fan Club Iron Maiden Blood Brothers chciałby uczcić tą doniosłą chwilę organizując minikonkursik z nagrodą w postaci picture disc z debiutem płytowym Żelaznej Dziewicy.Oto pytania konkursowe:

1.Jak nazywał się producent debiutanckiego LP Iron Maiden?
2.Zaraz po wydaniu album wskoczył od razu do pierwsze...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-03-22

Autor: Administratorzy
Iron Maiden w Villa Manin!

Oficjalna strona Iron Maiden podała, że zespół zagra 17 sierpnia we Włoszech. Koncert odbędzie się w Villa Manin. Dodatkową atrakcją będzie możliwość podróżowania razem z Brucem Dickinsonem na ten koncert. Wokalista Żelaznej Dziewicy już ustala szczegóły akcji pod nazwą Bruce Air. Wszyscy zainteresowani w najbliższym czasie mogą spodziewać się większej ilości informacji na ten temat.
Niedługo również poznamy specjalnych gości, którzy razem z Iron...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-03-18

Autor: Clansman
Trasa koncertowa i nowy album - oficjalne informacje!

No i stało się. Wreszcie oficjalna strona Iron Maiden uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie nowego albumu studyjnego i nadchodzącej trasy koncertowej. Piętnasty krążek Żelaznej Dziewicy będzie nosił tytuł The Final Frontier. Wydanie płyty planowane jest na koniec lata. Do najnowszego albumu będzie nawiązywała trasa koncertowa - The Final Frontier World Tour. Pełną rozpiskę dat na 2010 rok znajdziecie na naszym forum fanklubowym.

Po zagraniu koncertów w Ame...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2010-03-04

Autor: Clansman
Konkurs rozstrzygnięty !!

Grand Prix w konkursie na najlepszy fanclubowy banner i button otrzymuje fanclubowicz KillEmAll. Nagroda główna - picture disc Dance Of Death pojedzie do Lublina. II nagrodę - Rock In Rio 2CD otrzymuje Ferrari z Piły. III nagrody nie przyznano.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-12-09

Autor: Garfield
Iron Maiden headlinerem na Sonisphere Festival!

Jak podała dzisiaj oficjalna strona Żelaznej Dziewicy, zespół Iron Maiden razem z niemieckim Rammstein będą głównymi gwiazdami przyszłorocznego festiwalu Sonisphere w Wielkiej Brytanii.
Miejmy nadzieję, że to dopiero początek informacji o planach koncertowych Maidenów. Pozostało nam czekać na kolejne daty przyszłorocznego World Tour.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-12-09

Autor: Clansman
Fanclubowy konkurs - zrób dla nas banner i button - wygraj picture disc !!

Polski Fan Club Iron Maiden BLOOD BROTHERS ogłasza konkurs na projekt bannera i buttona reklamujących naszą stronę i forum. Powinny one mieć minimum 3 przejścia, zawierać nazwę fanclubu, adres strony internetowej i jakieś chwytliwe hasło zachęcające do odwiedzin oraz być estetyczne i atrakcyjne dla oka. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę płytową ufundowaną przez Caleba - picture disc Dance Of Death. Termin nadsyłania prac - do 6 grudnia 2009.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-11-25

Autor: Garfield
II Zlot Polskiego Fan Clubu Iron Maiden Blood Brothers

Dobiegł końca II Zlot Polskiego Fan Clubu Iron Maiden Blood Brothers. Myślę, że każdy z uczestników spotkania zabrał ze sobą do domu bagaż pozytywnych wspomnień. Relacja z 3 dniowej imprezy w dziale Relacje.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-08-25

Autor: Garfield
Les Paul nie żyje...

Ze smutkiem powiadamiamy, że w dniu dzisiejszym w Nowym Yorku, w White Plains zmarł Les Paul - legendarny współtwórca legendarnej gitary ze stajni Gibsona, nazwanej jego imieniem i nazwiskiem. Brzmień gitar Gibson Les Paul oraz zaprojektowanego również przy współudziale Lesa modelu SG mogliście posłuchać na płytach takich legend jak Iron Maiden, Bruce Dickinson, Ozzy Osbourne, Black Sabbath, AC/DC czy Gary Moore. Na gitarach skonstruowanych według wskazań mistrza grały najwięks...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-08-13

Autor: Garfield
Relacja z wrocławskiego koncertu Blaze !!

Nadszedł spodziewany tzw. sezon ogórkowy. Bardzo trudno teraz o ciekawe newsy z obozu Iron Maiden. Docierają do nas jakieś tam śmieszne przecieki dotyczące dalszych planów zespołu ale są na tyle niewiarygodne, że nie będziemy Wam mieszać w głowach.
Dzięki uprzejmości gumbyyego możecie dziś przeczytać jego wspomnienia z kwietniowego koncertu Blazea we wrocławskim klubie Alibi. W przeciwieństwie do niesprawdzonych newsów jest to bardzo ciekawa lektura. Polecamy gorąco. R...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-06-28

Autor: Garfield
Flight 666 już do nabycia w sklepach !!!

Nowy zestaw nagrań Iron Maiden, czyli Flight 666 w wersjach audio, DVD i bluray jest już dostępny dobrych sklepach z płytami. Tych, którzy już nabyli, zobaczyli i odsłuchali zapraszamy do dzielenia się wrażeniami na naszym forum.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-05-24

Autor: Garfield
25 maja - europejska premiera IRON MAIDEN: FLIGHT 666 !!!

Na 25 maja 2009 roku przewidziano europejską premierę wydawnictwa "IRON MAIDEN: FLIGHT 666", które pojawi się na rynku w kilku wersjach za sprawą koncernu EMI. Zbierajcie pieniądze i dobrze przemyślcie przyszłe zakupy, ponieważ oferta jest bardzo kusząca i jest w czym przebierać. Dla każdego coś miłego. Oto propozycje zespołu:

1.Długogrający Blu-ray (50GB) z dwoma filmami. Jednen z nich dokumentuje życie zespołu na trasie a drugi jest po prostu zapisem koncertu.Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-04-26

Autor: Garfield
Koncert Blaze'a przeniesiony na inny termin !!

UWAGA !! Wszyscy wybierający się na koncert Blaze'a w warszawskiej Progresji, który miał odbyć się w dniu 16 kwietnia, powinni zachować bilety na inny termin, ponieważ data koncertu uległa zmianie ze względu na ogłoszoną przez prezydenta trzydniową żałobę narodową. O nowej dacie koncertu poinformujemy Was jak tylko zostanie podana przez organizatorów do publicznej wiadomości.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-04-14

Autor: Garfield
Dziś mija druga rocznica zaistnienia Polskiego Fan Clubu Iron Maiden

Dziś mija druga rocznica zaistnienia Polskiego Fan Clubu Iron Maiden "Blood Brothers" !!! Gratulując sobie przetrwania kolejnego roku w dobrej kondycji życzymy wszystkim fanclubowiczom następnych lat wspaniałych, wspólnych przeżyć na licznych koncertach Iron Maiden i zlotach fanclubowych. Wszystkiego najlepszego. Pozdrawiamy.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-04-03

Autor: Administratorzy
Sprostowanie

Informujemy, że news z dnia wczorajszego był najzwyklejszym prima aprilisowym żartem. Kto był czujny ten nie dał się nabrać. Nieprawdą są również nasze kłopoty związane z utrzymaniem serwisu, o których wczoraj pisaliśmy na forum. Domena i pakiet hostingowy są zabezpieczone. Administracja czuwa. Pozdrawiamy.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-04-02

Autor: Garfield
Nowa oferta Iron Maiden - oficjalne bootlegi !!

Stało się. Iron Maiden poszli śladami Metallicy i zaproponowali swoim najwierniejszym fanom prawdziwie wspaniałą ofertę. Od pierwszego maja na www.ironmaiden.com wielbiciele zespołu będą mogli zakupić profesjonalne bootlegi audio i video z wszystkich koncertów, które zostały zarejestrowane przez techników Iron Maiden podczas ostatniej, kończącej się już trasy koncertowej. Nie jest jeszcze wiadomo ile miałyby kosztować te nagrania. Wiadomo, że członkowie oficjalnego fanklubu...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-04-01

Autor: Garfield
Kolejna porcja wspomnień z trasy !!

Dobiega do końca ostatnia część długiej Somewhere Back In Time Tour 2008/2009. Iron Maiden wykonają jeszcze trzy show w Brazylii, Argentynie oraz USA po czym zapewne dobrze odpoczną i zabiorą się za komponowanie utworów wchodzących w skład nowego, piętnastego albumu. Miejmy nadzieję, że nie ostatniego jeśli wierzyć obietnicom Adriana Smitha. Tymczasem proponujemy Wam kolejną porcję wspomnień zawartych w obszernej relacji z Wacken autorstwa gumbyy, którą znajdziecie w dzial...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-03-27

Autor: Garfield
Powrót do przeszłości - relacje Caleba z koncertów z 2003 roku !

Dziś możecie cofnąć się myślami do 2003 roku, kiedy jeszcze nikt z nas nie pomyślał o utworzeniu Polskiego Fan Clubu Iron Maiden "Blood Brothers".
W dziale Relacje znajdziecie garść wspomnień Caleba z koncertów we Wrocławiu, Debreczynie, Zlinie i Pradze z tras Give me Ed 'till I'm Dead Tour 2003 oraz Dance Of Death World Tour 2003-2004, a więc jeszcze z czasów prosperity Polskiego Fan Clubu Iron Maiden "Sanktuarium".
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-03-05

Autor: Garfield
Niebawem relacja z koncertu w Dubaju !!

Za około tydzień możecie spodziewać się na naszej stronie obszernej relacji z koncertu Iron Maiden w Dubaju - stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dowiemy się jak zespół zaprezentował się w tym egzotycznym dla nas kraju i jak został przyjęty przez tamtejszych fanów ciężkich brzmień.Z innej beczki. Na oficjalnej stronie Iron Maiden zaprezentowano fanom plakat promujący nowy film dokumentalny...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-28

Autor: Garfield
Galerie z Belgradu i Warszawy !!

Dziś prezentujemy Wam obiecane zdjęcia z Belgradu a przy okazji uzupełniamy zaległości udostępniając Butcherowe fotosy z zeszłorocznego, warszawskiego koncertu !! Wszystko znajdziecie w dziale Relacje. Miłych wspomnień. Pozdrawiamy.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-26

Autor: Garfield
Galeria zdjęć z Pragi !

Oczekując na ciekawe bootlegi i wieści z ostatniej części Somewhere Back In Time Tour 2008/09 proponujemy Wam garść wspomnień uchwyconych aparatem Butchera. W dziale Relacje obok moich wspomnień z Pragi pojawiły się zdjęcia Butchera a wkrótce zaprezentujemy Wam tegoroczne fotosy z Belgradu. Zapraszamy.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-25

Autor: Garfield
Blaze w Polsce !

Zbliża się wizyta ex wokalisty Iron Maiden. Blaze Bayley wystąpi w Polsce trzykrotnie:
17 marca - Wrocław - Alibi
18 marca - Poznań - Eskulap
16 kwietnia - Warszawa - Progresja

Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-25

Autor: Garfield
Kanał Iron Maiden na www.miastomuzyki.pl - chcesz tego?? Poprzyj nasze starania !!!

Kanał Iron Maiden na www.miastomuzyki.pl - chcesz tego?? Poprzyj nasze starania !!!
Serwis Blood Brothers FC wystosował petycję do admina www.miastomuzyki.pl w sprawie powstania kanału tylko z muzyką Iron Maiden oferując w zamian reklamę na naszej stronie. Jeśli zależy Wam na powstaniu takiego radia rejestrujcie loginy na www.miastomuzyki.pl i poprzyjcie nas oddając swój głos tutaj: http://www.miastomuzyki.pl/forum/showthread.php?t=6503
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-17

Autor: Garfield
Setlista z Belgradu !!!

Podczas koncertu na Belgrade Arena Iron Maiden wykonali:

1. Aces High
2. 2 Minutes To Midnight
3. Wrathchild
4. Children of the Damned
5. Phantom of the Opera
6. The Trooper
7. Wasted Years
8. Rime of the Ancient Mariner
9. Powerslave
10. Run To The Hills
11. Fear of the Dark
12. Hallowed Be Thy Name
13. Iron Maiden

14. Number of the Beast
15. The Evil That Men Do
16. Sanctuary

...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-10

Autor: Garfield
Koncert na Florydzie zakończy Somewhere Back In Time Tour !!!

Oficjalna potwierdziła jeszcze jeden występ Iron Maiden !! Zespół zagra koncert w Fort Lauderdale w stanie Floryda w USA. Będzie to najprawdopodobniej ostatni występ Iron Maiden w ramach Somewhere Back In Time Tour 2009.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-09

Autor: Garfield
Za dwa dni rozpoczyna się kolejna trasa Iron Maiden !!

Za dwa dni, koncertem w Serbii Iron Maiden zainaugurują swoją kolejną światową trasę !! Będzie ona kontynuacją Somewhere Back In Time Tour. Przypominamy, że koncert na Belgrade Arena będzie jedynym europejskim występem Iron Maiden na tym tour. Trzymamy kciuki za niezawodnego Butchera, który będzie na miejscu razem ze swoim aparatem. Spodziewamy się obszernej relacji opatrzonej ciekawymi zdjęciami spod barierek.
Otrzymamy też szybką wiadomość dotyczącą setlisty, która m...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-08

Autor: Garfield
Somewhere Back In Time Part II

Już za parę dni rozpocznie się druga część wspominkowej trasy Somewhere Back In Time World Tour. Tym razem swoim zasięgiem obejmie ona głównie kraje Ameryki Południowej. Do samego końca ustalane były daty i miejsca w których Iron Maiden zagra koncerty. Ostateczna lista prezentuje się następująco:

Somewhere Back In Time World Tour 2009

Luty:
10/02/2009 - Belgrad, Serbia - Belgrade Arena
13/02/2009 - ZEA, Dubaj - Media City AmphitheatreCzytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-05

Autor: Clansman
Głosuj na Iron Maiden!

Żelazna Dziewica została nominowana do nagrody w kategorii "Best British Live Act" czyli krótko mówiąc walczy o statuetkę najlepszego brytyjskiego zespołu koncertowego.

Inni nominowani w tej kategorii to: Coldplay, Elbow, Scouting for Girls and The Verve.

Jeżeli macie ochotę zagłosować możecie to zrobić do dnia 7 lutego do godziny 17.00 czasu brytyjskiego. Głosowanie odbywa się na stronie http://www.brits.co.uk/vote
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-03

Autor: Clansman
Powstaje film dokumentalny o Iron Maiden!

Brytyjska legenda heavy metalu, Iron Maiden, we współpracy z Banger Productions, EMI Records, Universal (USA) i Arts Alliance Media ogłosiła, że zamierza wydać pełnometrażowy film dokumentalny. Ma być on dostępny w kinach od 21 kwietnia 2009 roku.

Jak nam wiadomo z pamiętników Roda, Iron Maiden już od jakiegoś czasu pracowali nad wydaniem filmu dokumentalnego, który będzie nosić tytuł "Iron Maiden: Flight 666". Podczas pierwszej części trasy wspominkowej Somewhere ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-03

Autor: Clansman
Sygnowane gitary Dave'a i H już w sprzedaży !!!

Firmy Jackson i Fender wypuściły serię instrumentów sygnowanych przez Dave Murray'a, Adriana Smitha i Steve Harrisa: adriansmith davemurray steveharris


Czytaj dalej...

Data dodania: 2009-02-01

Autor: Garfield
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Bez zbędnego ględzenia i hipokryzji życzymy wszystkim wierzącym Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !!!

Redakcja

Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-12-24

Autor: Redakcja
Iron Maiden zagra w Kostaryce i Argentynie !!

Oficjalna potwierdziła dwa kolejne koncerty na trasie Somewhere Back In Time Tour 2009. Iron Maiden zagrają 3 marca na Alajuela Estadio Alejandro Morera Soto w Kostaryce i w Argentynie 28 marca na River Plate Stadium podczas Quilmes Rock Festival.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-12-13

Autor: Garfield
Pierwszy europejski koncert Maiden w 2009 roku !!!

Stało się. Wbrew wcześniejszym deklaracjom managementu zespołu utwierdzającym fanów w przeświadczeniu, że ostatnia część trasy Somewhere Back In Time Tour ominie Europę zabukowano pierwszy europejski koncert w roku 2009. Iron Maiden odwiedzą Serbię i w dniu 10 lutego wystąpią na Belgrade Arena !!!

Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-12-04

Autor: Garfield
Znana kolejna data i miejsce koncertu w Ameryce Pd.

Management Iron Maiden zabukował kolejny termin koncertu. 26 marca 2009 Iron Maiden wystąpią na 40 tysięcznym Estadio National Jose Diaz w peruwiańskiej Limie.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-12-02

Autor: Garfield
Kolejne daty koncertów - 5 występów Maiden w Brazylii !!

Na oficjalnej stronie Iron Maiden potwierdzono kolejne daty koncertów na trasie po Ameryce Południowej. Zespół uszczęśliwi brazylijskich fanów aż pięcioma koncertami. Oto daty i miejsca:

March 12 - MANAUS, Sambrodromo
March 14 - RIO DE JANEIRO, Apoteose
March 15 - SAO PAULO, Autdromo de Interlagos
March 18 - RECIFE, Estdio Municipal
March 20 - BRASILIA, Brasilia Camping
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-11-28

Autor: Garfield
4 część Somewhere Back In Time Tour - pierwsze daty i miejsca !!!

Na www.ironmaiden.com ogłoszono pierwsze miejsca i daty koncertów Maiden w ramach ostatniej części Somewhere Back In Time Tour:

UAE - February 13, 2009 - Dubai Media City
INDIA - February 15, 2009 - Bangalore Royal Challenge Rock In India
NEW ZEALAND - February 20, 2009 - Auckland Mount Smart Stadium
NEW ZEALAND - February 21, 2009 - Christchurch AMI Stadium
MEXICO - February 25, 2009 Monterrey Estadio Universitario
MEXICO - February 26, 2009 - Guadala...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-11-23

Autor: Garfield
Eddie na sztandarach hiszpańskich socjalistów z Villava.

"The Daily Telegraph" poinformował na swoich łamach, że Eddie niespodziewanie stał się emblematem socjalistów w ich walce politycznej z baskijskimi separatystami, która trwa od jakiegoś czasu w małym miasteczku Villava w położonym na północy Hiszpanii regionie Nawarry. Odpowiadajac na baskijskie manifestacje odrębności narodowej i wywieszanie narodowych flag w sali obrad Rady Miasta Villava, socjaliści na znak protestu zaadoptowali flagi Iron Maiden jako swoje symbole i rozpocz...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-10-17

Autor: Garfield
Nowy "Gitarzysta" z transkrypcją Can I Play With Madness już w kioskach !!!

W punktach sprzedaży prasy możecie już nabyć najnowszy numer miesięcznika "Gitarzysta". Prócz transkrypcji Can I Play With Madness znajdziecie w nim również dużo fachowych porad, opisów gitarowego sprzętu i artykułów o znanych muzykach.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-10-17

Autor: Garfield
Frontman Maiden śpiewa w Deep Purple!

Możemy jednak odetchnąć spokojnie. Bruce nigdzie się nie wybiera. Ze względu na grypę, która dopadła Iana Gillana, Dickinson zagrał z Purplami trzy kawałki. Wszystko to miało miejsce w Londynie podczas tegorocznego Sunflower. Oto setlista z tamtego koncertu:
'Pictures Of Home'
'Strange Kind Of Woman'
'Hush' - with Jon Lord
'Wring That Neck' - with Jon Lord
'Mary Long'
'Highway Star'
'Contact Lost'
Steve Morse solo
'Well Dressed Guitar
...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-10-04

Autor: Clansman
Bruce Dickinson w rozmowie z Metallicą.

Wszystkim chcącym zapoznać się z wyemitowanym na falach radia BBC wywiadem, jaki Bruce Dickinson przeprowadził z członkami zespołu Metallica zalecamy odwiedzenie strony Polskiego Fan Clubu zespołu Metallica http://www.overkill.pl

A oto bezpośrednie linki do przetłumaczonego wywiadu:

http://overkill.superhost.pl/news/goto.php?id=1425 <...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-09-29

Autor: Garfield
Debbie Bayley nie żyje...

Od kilku dni docierały do nas informacje o pogarszającym się stanie zdrowia żony ex wokalisty Iron Maiden, Blaze'a Bayley'a. W dniu wczorajszym pani Bayley zakończyła swój żywot. Serdecznie współczujemy mężowi...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-09-28

Autor: Garfield
IMTV Tour Report z Warszawy i Bukaresztu !!

Na www.ironmaiden.com pojawił się krótki materiał filmowy Iron Maiden Television z pobytu zespołu w Bukareszcie i Warszawie. Gorąco polecamy.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-09-20

Autor: Garfield
A moze by tak powspominać?

W dziale Relacje pojawiła się garść moich wspomnień z wyjazdu do Pragi. Wszystkich fanclubowiczów zachęcam do dzielenia się swoimi wrażeniami z pobytu w stolicy Czech i koncertu na pięknym stadionie Slavii.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-09-12

Autor: Garfield
Somewhere Back In Time Tour 2008 na finiszu.

19 sierpnia na moskiewskim Stadionie Olimpijskim odbył się ostatni koncert Iron Maiden w ramach Somewhere Back In Time Tour 2008. Tym samym to wielkie przedsięwzięcie przeszło już do historii. Czas na dzielenie się wrażeniami z koncertów na których byliśmy, rozglądanie się za bootlegami z tej trasy oraz snucie domysłów na temat następnych przedsięwzięć zespołu.
Nasi fanclubowicze przy okazji koncertów Iron Maiden odwiedzili Australię, Niemcy, Francję, Czechy a może i...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-08-21

Autor: Garfield
Dziś koncert Iron Maiden !!

Wszystkim członkom Polskiego Fan Clubu Iron Maiden i pozostałym fanom życzymy wspaniałej zabawy na Stadionie Gwardii. Oby 7 sierpnia 2008 na długo pozostał w Waszej pamięci.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-08-07

Autor: Administratorzy
Zaginął wspaniały Jackson Adriana Smitha

Polska publiczność nie usłyszy w dniu jutrzejszym Wasted Years granego przez Adriana Smitha na jego cudownym, nowiutkim, białym Jacksonie. Ten niebywały instrument o numerze seryjnym 8467, wart wielkich pieniędzy a dla samego mistrza bezcenny został skradziony przez jakiegoś parszywego, greckiego anala podczas pobytu Iron Maiden w Atenach.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-08-06

Autor: Garfield
7 sierpnia - cała metalowa Polska zaśpiewa Happy Birthday - 50te urodziny Bruce'a Dickinsona !!!

Dzień sierpniowego, polskiego koncertu Iron Maiden jest jednocześnie dniem 50tych urodzin Bruce'a Dickinsona. Wszyscy prawdziwi fani zespołu w dbałości o swoje struny głosowe spożyli już hektolitry kogla mogla(wydatnie wspierając polski przemysł jajeczny) aby wspólnym głosem zdeklasować wszystkie razem wzięte anielskie chóry Rubika i zaśpiewać donośne Happy Birthday naszemu jubilatowi. Aby uniknąć anarchii i nie psuć dramaturgii koncertu pewne tajemnicze gremium zadecydował...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-07-31

Autor: Garfield
Zastąp Bruce'a !!! - konkurs Polskiego FC Iron Maiden "Blood Brothers" !!

ZASTĄP BRUCE'A !!! Polski Fanclub Iron Maiden "Blood Brothers" ogłasza konkurs na najlepsze wykonanie partii wokalnych wybranych utworów Iron Maiden. Zasad uczestnictwa w zabawie szukaj w dziale Konkursy na naszym forum !!
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-07-20

Autor: Garfield
Koncert w Zaragozie odwołany!

Z powodu wielkiej nawałnicy jaka miała miejsce wczoraj w hiszpańskiej Zaragozie koncert Iron Maiden został odwołany.
Zespół Maiden wyraził ubolewanie nad tym, że nie będzie mógł zagrać dla swoich fanów na Metalway Festival ale poziom zniszczeń jest tak duży, że nawet przeniesienie koncertu na inny termin nie jest możliwe.
Jak podaje oficjalna strona Maiden, sprzęt [scenografia, nagłośnienie itp.] nie uległ zniszczeniu tak więc nie będzie żadnych problemów w kon...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-07-13

Autor: Clansman
Zaśpiewaj 7 sierpnia razem z Iron Maiden

Za www.onet.pl

W specjalnym konkursie serwisu Muzyka.onet.pl i wytwórni EMI, każdy fan Iron Maiden ma szansę stanąć na scenie obok swoich muzycznych idoli i zaśpiewać z nimi refren utworu "Heaven Can Wait"!

Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres muzyka@onet.pl przesłać swoje zdjęcie w przebraniu Eddiego - maskotki Iron Maiden. W tytule maila należy napisać "IRON MAIDEN".

10 najciekawszych zdjęć trafi do drugiego etapu zabawy, w którym to ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-07-08

Autor: Garfield
Blood Brothers on Tour - Paris 2008

Nasi korespondenci z Paryża są już w drodze do domu. Butcher nacykał dużo zdjęć z pierwszego rzędu pod sceną a Mirdaroh obiecał napisać obszerną relację z obu imprez. Oczekujemy zatem Waszego powrotu z niecierpliwością.

Na www.dimeadozen.org pojawiły się już bootlegi z obu paryskich koncertów Maiden. Myślę, że warto posłuchać aby mieć przedsmak tego co czeka Was w Warszawie 7 sierpnia.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-07-05

Autor: Garfield
Rusza europejska część Somewhere Back In Time Tour 08 !!

Dzisiejszym koncertem w ramach Gods of Metal Festival w Bolonii(Włochy) Iron Maiden rozpoczną wielką, europejską część trasy, którą zakończy dopiero występ 19 sierpnia na moskiewskim Stadionie Olimpijskim.
Wszystkim fanclubowiczom życzymy pięknej pogody na stadionach i wspaniałych wrażeń z koncertów Żelaznej Dziewicy. Liczymy na multum ciekawych relacji okraszonych pięknymi zdjęciami, z których najlepsze chętnie zamieścimy na naszej stronie.
Członków Polskiego...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-06-27

Autor: Garfield
Składanka coverów Iron Maiden dodatkiem do lipcowego Kerrang!

Brytyjski Kerrang! wydaje album pt. "Maiden Heaven", który zostanie dodany do lipcowego wydania tego miesięcznika. Krążek ten będzie zawierać zbiór coverów Żelaznej Dziewicy w wykonaniu 15 zespołów, w tym kilku światowej klasy. Oto co i w czyim wykonaniu znajdzie się na tym albumie:

01. Black Tide - Prowler
02. Metallica - Remember Tomorrow
03. Avenged Sevenfold - Flash Of The Blade
04. Glamour Of The Kill - 2 Minutes To Midnight
05. Coheed And Cambri...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-06-26

Autor: Garfield
Iron Maiden nagrodzone przez Metal Hammer!

Żelazna Dziewica zwyciężyła w kategoriach: "Best British Band" oraz "Icon Award" [nagrodę zgarnął Eddie].
Poniżej znajdziecie filmiki z krótką przemową i podziękowaniami od Bruce'a i Nicko.
Bruce - http://uk.youtube.com/watch?v=45aBbd6ZhUY
Nicko - http://uk.youtube.com/watch?v=0vInmCbng7o
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-06-20

Autor: Clansman
Chain XV - rusza bootlegowy łańcuszek wspominający Fear Of The Dark Tour !!

W Internecie pojawiły się już kolejne amatorskie, fanowskie zapisy koncertów Maiden z amerykańskiej części trasy Somewhere Back In Time Tour 08. Można już posłuchać koncertu z San Antonio i wybitnego zapisu z Phoenix natomiast na naszym fanclubowym forum rusza kolejny, już XV bootlegowy łańcuszek wspominający Fear Of The Dark Tour.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-06-01

Autor: Garfield
Rusza amerykańska część Somewhere Back In Time Tour 08 !!

Wczorajszym koncertem w teksańskim San Antonio Iron Maiden rozpoczęli amerykańską część Somewhere Back In Time Tour 08. Seria występów w USA i Kanadzie potrwa miesiąc. Setlista nie uległa najmniejszej zmianie. Mimo to z niecierpliwością oczekujemy wysypu wspaniałych bootlegów.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-05-22

Autor: Garfield
Posłuchaj nowej kompozycji Blaze !

Blaze Bayley zaprezentował na Myspace tytułowy utwór swojego mającego się ukazać 7 lipca najnowszego albumu: http://www.myspace.com/blazebayley
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-05-18

Autor: Garfield
Made of Hate kolejnym supportem !!

Oficjalna informuje, że stołeczny Made of Hate będzie kolejnym zespołem rozgrzewającym publiczność przed warszawskim, sierpniowym koncertem Iron Maiden.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-05-15

Autor: Garfield
"Ed Force One" - kłopotów c.d.

Pechowy samolot Ed Force One, który w ciągu jednej doby miał aż dwie awarie, został naprawiony, pomyślnie przeszedł testowy lot, a dziś zawiózł turystów do Hurghady i wrócił na Okęcie. Jak relacjonują pasażerowie przed odlotem do Polski nie obyło się bez małej awarii.
Więcej przeczytacie na portalu gazeta.pl:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5175219.htm...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-05-03

Autor: Garfield
Nowa płyta Lauren Harris

"Calm Before The Storm" ["Cisza przed burzą"] - taki tytuł będzie nosiła pierwsza solowa płyta brytyjskiej wokalistki. Światowa premiera odbędzie się 23 czerwca tego roku. Jej zawartość to głównie utwory, które do tej pory wykonywała na koncertach rozgrzewając publikę przed Iron Maiden. Nie zabraknie także całkiem nowego materiału, który będzie nam dane usłyszeć po raz pierwszy. Co ciekawe na płycie udzielał się również Steve Harris i warto dodać, że jest to pierwsz...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-05-02

Autor: Clans
Niepokojące sygnały o stanie technicznym

"Brzmi to absurdalnie, ale to prawda - samolot grupy Iron Maiden wozi polskich turystów na zagraniczne wycieczki, co więcej maszyna miała dwie awarie w ciągu doby! Wczoraj "Ed Force One" nie doleciał do Turcji a dziś nie doleciał na Rodos! Samolotem zajmie się Komisja Badania Wypadków Lotniczych. Na razie "Ed Force One" stoi na lotnisku Okęcie." Więcej szczegółów w artykule portalu gazeta.pl : Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-05-01

Autor: Garfield
To Tame A Land w interpretacji Teatru Marzeń

Na płytce dołączonej do najnowszego wydania magazynu Kerrang! będziecie mogli posłuchać nowej wersji "To Tame A Land" nagranej niedawno przez legendarny Dream Theater. Umieramy już z ciekawości.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-30

Autor: Garfield
Maiden jadą do Rosji

19 sierpnia Iron Maiden wystąpi w Rosji. Koncert odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Moskwie. Będzie to wielkie wydarzenie biorąc pod uwagę fakt, iż zespół ostatni raz wystąpił tam 15 lat temu. No to się Ruski doczekali. :)))
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-18

Autor: Garfield
W Internecie pojawił się trailer filmu Chemical Wedding

Na youtube pojawił się trailer filmu Chemical Wedding. Zajawkę tego co Was czeka po premierze tego horroru możecie zobaczyć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=TYMhZBmvPS4&eurl=http://ironmaiden.com/
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-17

Autor: Garfield
Kolejne festiwale z udziałem Iron Maiden

Oficjalna podała dwa kolejne terminy koncertów Maiden.

Pierwszy koncert będzie miał miejsce 21 czerwca 2008 w Montrealu w Parc Jean-Drapeau. Maiden wystąpią tam podczas imprezy pod nazwą HEAVY MTL. Tego dnia prócz Żelaznej Dziewicy będzie można również zobaczyć i posłuchać Dethklok, Type O Negative, Mastodon, Hammerfall, Hatebreed, Overkill, 3 Inches of Blood, Symphony X, Unexpect i oczywiście Lauren Harris.

Drugą nowo zapowiedzianą imprezą z udziałem Ma...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-17

Autor: Garfield
Na naszej stronie pojawił się pierwszy opis bootlegu z trasy Somewhere Back In Time 08

Na naszej stronie pojawił się pierwszy opis bootlegu z trasy Somewhere Back In Time. Jest to prezentacja nagrania z Sydney z 2 lutego 2008:

http://bloodbrothers.pl/show_bootleg.php5?id=72

Będziemy się starali przybliżać Wam co ciekawsze dokumenty z różnych tras Iron Maiden i zachęcać do ich zdobycia. Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-15

Autor: Garfield
7 lipiec - premiera "The Man Who Would Not Die" - nowego albumu Blaze

Nie próżnuje również Blaze Bayley. Na 7 lipca zapowiadana jest premiera jego najnowszego krążka zatytułowanego "The Man Who Would Not Die". Oto lista utworów, które znajdą się na tym albumie:

The Man Who Would Not Die
Blackmailer
Smile Back At Death
While You Were Gone
Samurai
A Crack In The System
Robot
At The End Of The Day
Waiting For My Life To Begin
Voices From The Past
The Truth Is One
Serpent Hearted ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-14

Autor: Garfield
Płyta z muzyką do filmu Chemical Wedding - premiera 19 maja

19 maja nakładem brytyjskiego wydawnictwa What Records pojawi się na rynku płyta pt."Chemical Wedding - Original Soundtrack", która jest rzecz jasna zbiorem utworów składających się na ścieżkę dźwiękową do filmu "Chemical Wedding".
A oto tracklista:

Chemical Wedding – Bruce Dickinson
Hush Hush Here Comes the Bogie Man - Henry Hall / Val Rosing.
Fanlight Fanny – George Formby
Man of Sorrows – Bruce Dickinson
Wickerman – Iron Maiden
Can ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-14

Autor: Garfield
Forum bootlegowe zmienia adres

Względy oszczędnościowe zadecydowały o tym, że odpłynęła w siną dal domena www.bootleg.com.pl . Jeśli ktoś ma na nią ochotę, to za około 2 tygodnie będzie do wyrwania. Forum zaparkowane do tej pory pod tą domeną zostało przeniesione na stronę http://www.bootlegi.pl. Wszystkie loginy, tematy i posty zostały zachowane. Życzę przyjemnego korzystania z forum.

Pozdrawiam
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-13

Autor: Garfield
Rocznicowa edycja bootlegowego łańcuszka - Chain XIV Maiden Poland

Z okazji pierwszej rocznicy działalności naszego FC postanowiliśmy uraczyć Was porcją bootlegów z naszego kraju. Chcąc sprawę przyspieszyć edycja ta będzie zorganizowana inaczej - bez ankiety. Szczegóły na naszym forum w dziale bootlegowym. Pozdrawiamy
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-06

Autor: Garfield
Sprostowanie

Czuję się zobowiązany poinformować, że wczorajszy news był moim prima aprilisowym żartem, który przyszedł mi do głowy podczas porannej herbatki. Wszystkich którzy się nabrali przepraszam, jednak tradycja to tradycja i 1go kwietnia należy przynajmniej jedną osobę zrobić w balona, co też starałem się uczynić. Tak czy inaczej nie będzie żadnych horrorów, Pamelek i teledysków....a szkoda. Pozdrawiam.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-02

Autor: Garfield
Maiden wkracza na ścieżkę nieumarłych !!!

Oficjalna poinformowała o planach zespołu dotyczących nowego albumu. Ma to być wyjątkowo mocne uderzenie. Oto co powiedział Rod: „Podczas amerykańskiego tourne w głowach chłopaków zrodziło się kilka bardzo fascynujących pomysłów, które przedstawiliśmy sobie przy okazji naszych dyskusji dotyczących przyszłości zespołu i nowej studyjnej płyty. Doszliśmy do wniosku, że 15ty, tak szczególny, bo jubileuszowy album powinien zawierać dawkę wyjątkowej muzyki. Takiej, któr...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-04-01

Autor: Garfield
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Mokrego zajączka, dużego jajca, wyjątkowo twardego dyngusa i szybkiego mazurka....
....a tak poważnie - Wesołych Świąt we wspaniałej rodzinnej atmosferze przy obficie zastawionym stole życzą Wam administratorzy www.bloodbrothers.pl

Nie dajcie się wzdęciom!!

Pozdrawiamy

Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-03-21

Autor: Admini
Kolejne koncerty Iron Maiden w Ameryce

Oficjalna podała terminy pięciu kolejnych koncertów Iron Maiden w Kanadzie:

03/06/2008 - Vancouver, Canada - Pacific Coliseum
05/06/2008 - Calgary, Canada - Saddledome
06/06/2008 - Edmonton, Canada - Rexall Place
08/06/2008 - Regina, Canada - Brandt Center
09/06/2008 - Winnipeg, Canada - MTS Centre
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-03-20

Autor: Garfield
Oficjalna potwierdza kolejne daty koncertów

Na http://www.ironmaiden.com potwierdzono nowe daty koncertów w USA:

11/06/2008 - Rosemont, USA - Allstate Arena
12/06/2008 - Cuyahoga Falls, USA - Blossom Music Center
14/06/2008 - Holmdel, USA - PNC Bank Arts Center
15/06/2008 - New York, USA - Madison Square Gardens
17/06/2008 - Camden, USA - Susquehanna Bank Centre
18/06/2008 - Columbia, USA - Merriweather Post Pavilion
20/06/2008 - Mansfi...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-03-16

Autor: Garfield
Nowości w dziale Relacje

Postanowiliśmy nadrobić pewne zaległości. W dziale Relacje pojawiły się dwie nowe. Napisana przez Wowarza - laureata konkursu na najlepszą relację z poprzedniej trasy i mocno skrótowa aczkolwiek bardzo entuzjastyczna zajawka z Sydney z tegorocznego lutowego tour Maidenów po Australii pióra Nediama. Za relacje dziękujemy. Zapraszamy do czytania.
Wszyscy chętni do podzielenia się swoimi wspomnieniami z zaliczonych koncertów Iron Maiden mogą nadsyłać nam swoje relacje. Najci...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-03-13

Autor: Garfield
Koncert w Tokio filmowany na DVD!

Według słów Bruce'a Dickinsona, koncert w Tokio w Japonii został nagrany na przyszłe DVD zespołu. Na dzień dzisiejszy to wszystkie informację na ten temat. Na więcej szczegółów musimy jeszcze trochę poczekać.

Również koncert, który odbył się 10 czerwca 2007 w Donington Park na "Download Festival" był rejestrowany z myślą o DVD. Próbkę - Children Of The Damned - możecie zobaczyć pod tym linkiem http://uk.youtube.com/watch?v=jsIjxfoeQCE&e

No i na koniec ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-02-17

Autor: Clans
Trasa koncertowa rozpoczęta!

Zaczęło się! Wczoraj w Bombaju panowie z Iron Maiden zagrali pierwszy koncert na trasie "Somewhere Back In Time World Tour 2008". Jeżeli jesteście ciekawi setlisty oraz chcecie podyskutować o tym wydarzeniu zapraszamy na nasze fanklubowe forum.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-02-02

Autor: Clans
Rusza XI edycja naszej bootlegowej zabawy

Rusza XI edycja naszej bootlegowej zabawy. Po nadrobieniu zaległości grudniowych(Chain X, poświęcony Somewhere On Tour 1986/87 został już puszczony w ruch) rozpisaliśmy ankietę dotyczącą wyboru bootlegów z doskonale udokumentowanej trasy promującej album Seventh Son Of A Seventh Son. Weź udział w naszej forumowej ankiecie i słuchaj z nami wspaniałych bootlegów Iron Maiden. Szczegóły znajdziesz na naszym forum.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-01-25

Autor: Garfield
Nowa zapowiedź DVD Live After Death

Na razie w obozie Iron Maiden cisza i wielkie przygotowania do rozpoczynającej się 1 lutego trasy koncertowej. Aby jednak troszkę umilić nam oczekiwanie na początek "Somewhere Back In Time World Tour" ukazały się nowe fragmenty promujące najnowsze DVD, które ujrzy światło dzienne 4 lutego. Link poniżej.
http://www.youtube.com/watch?v=Ly1CP_cBqQc&e
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-01-19

Autor: Clans
Wszystkiego najlepszego !!!

Nie kończącego się pasma sukcesów, żelaznego zdrowia, zawsze pełnej sakiewki, dużo radości każdego dnia i wspaniałych wrażeń z tegorocznej wspominkowej trasy Iron Maiden życzą

administratorzy strony
Czytaj dalej...

Data dodania: 2008-01-01

Autor: Garfield
Dziś rusza sprzedaż biletów na warszawski koncert

Pani z Live Nation poinformowała mnie, że agencja przewiduje sprzedaż 30 tys. biletów. Potwierdziła cenę 130zł i brak sektorów. Jednym słowem stadion będzie zapełniał się według zasady "kto pierwszy ten lepszy".

Rezerwacji można dokonywać już od wczoraj a od dziś dokonywać wpłat za bilety.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-12-14

Autor: Garfield
Koncert w Polsce potwierdzony!

Potwierdziły się informacje podane przez nas wcześniej. Oficjalna strona zespołu www.ironmaiden.com podała, że koncert odbędzie się na 7 sierpnia na Stadionie Gwardii w Warszawie!
Bilety będą do nabycia od jutra. Można je zamawiać na www.ticketpro.pl lub www.livenation.pl.
O koncercie w Polsce możecie podyskutować na naszym fanklubowym forum na które serdecznie zapraszamy.
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-12-13

Autor: Clans
Koncert Iron Maiden 7 sierpnia na stadionie Gwardii Warszawa?

Agencja Live Nation za pośrednictwem swojej strony internetowej http://www.livenation.pl poinformowała Polskę o występie Iron Maiden dnia 7 sierpnia na stadionie warszawskiej Gwardii. Informacja ta do tej pory nie została potwierdzona na oficjalnej stronie zespołu Iron Maiden.
Bilety w cenie 130zł będą dostępne na stronie http://www.livenation.pl .
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-12-13

Autor: Garfield
Potwierdzono koncert w Pradze!

Dobra wiadomość dla polskich fanów, którzy czekają ogłoszenie koncertu w naszym kraju. Oficjalna strona Iron Maiden potwierdziła koncert u naszych południowych sąsiadów. Odbędzie się on 8 sierpnia na stadionie Slavii Praga.

Steve Harris powiedział:

Mamy wielu przyjaciół w Pradze, odwiedzamy ją tak często jak tylko możemy. Ten koncert będzie trochę inny ponieważ będziemy grać na znacznie większym obiekcie niż zwykły stadion piłkarski więc uważam, ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-12-10

Autor: Clans
Lauren Harris jako support

Lauren i jej zespół będą rozgrzewać publiczność przed koncertami Iron Maiden na pierwszej części przyszłorocznej trasy Somewhere Back In Time World Tour.
Oto co powiedział Rod Smallwood:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Lauren znowu będzie z nami podróżować i będzie częścią tej wielkiej trasy koncertowej. Wszędzie gdzie z nami grała zawsze zbierała bardzo dobre recenzje od publiczności i zawsze jest dobrze mieć zespół, który będzie nas support...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-11-28

Autor: Clans
Live After Death DVD - znamy szczegóły!

Długo wyczekiwane przez fanów, podwójne DVD "Live After Death" ukaże się w sprzedaży od 4 lutego 2008 roku. Na płytach znajdzie się dużo ciekawych materiałów. Oto szczegóły:

- 1CD będzie zawierać pełny, 90 minutowy koncert "Live After Death" z Long Beach Arena w Kalifornii z 1984 roku. Będzie on dostępny w dwóch wersjach - pierwszą jest wersja 5.1 zmiksowana przez Kevina Shirley'a natomiast druga to wersja z oryginalną ścieżką dźwiękową, zmiksowana prz...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-11-09

Autor: Clans
Kolejne potwierdzone koncerty!

Właśnie pojawiły się kolejne daty na trasie Somewhere Back In Time World Tour 2008. Dotyczą one Skandynawii. Na chwilę obecną zespół zagra tam 6 koncertów. Bilety zapewne rozejdą się w mgnieniu oka. Poniżej dokładne daty i miejsca występów.

Lipiec
16/07/2008 - Stockholm, Sweden - Stockholm Stadium
18/07/2008 - Helsinki, Finland - Helsinki Olympic Stadium
22/07/2008 - Trondheim, Norway - Lerkendalstadium
24/07/2008 - Oslo, Norway - Valle Hovin
...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-11-05

Autor: Clans
Chain X - Somewhere On Tour 1986/87

Trasa promująca genialny album Somewhere In Time została należycie udokumentowana. Wprawdzie nie ma w obiegu zbyt wielu nagrań o profesjonalnej jakości, wielokamerowych video, wspaniałych zapisów z radio czy wycieków z soundboardów jednak wielkie bogactwo nagrań audio oraz kilka ciekawych zapisów video z lat 1986/87 pozostawili po sobie fani. Dzięki nagraniom(niekiedy wspaniałej jakości) z publiczności możecie dowiedzieć się jak wielkim przedsięwzięciem była Somewhere On Tou...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-11-03

Autor: Garfield
Nowe daty koncertów!

Oficjalna strona Iron Maiden podała kolejne daty koncertów na trasie "Somewhere Back In Time World Tour 2008". Podane daty nie dotyczą jednak Europy tylko Ameryki Północnej, Ameryki Południowej oraz Indii. Poniżej pełna rozpiska dat z uwzględnieniem tych najnowszych.

Luty:
01/02/2008 - Numbai, India - Bandra Kurla Complex
04/02/2008 - Perth, AUS - Burswood Dome
06/02/2008 - Melbourne, AUS - Rod Laver Arena
07/02/2008 - Melbourne, AUS - Rod Laver ArenaCzytaj dalej...

Data dodania: 2007-10-31

Autor: Clans
Lauren Harris koncertuje w Wielkiej Brytanii

Trasa potrwa od 5 listopada do 3 grudnia i będzie się składała z 12 koncertów. Więcej szczegółów o miejscach do których zawita córka pana Harrisa z Iron Maiden znajdziecie pod tym adresem http://www.myspace.com/laurenharrisuk
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-10-31

Autor: Clans
Nowe daty już wkrótce

Jak podaje oficjalna strona zespołu, nowych dat koncertów na trasie "Somewhere Back In Time 2008" możemy spodziewać się w Halloween. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje. A póki co tak przedstawia się aktualna rozpiska tras w 2008 roku:

04/02/2008 - Perth, AUS - Burswood Dome
06/02/2008 - Melbourne, AUS - Rod Laver Arena
07/02/2008 - Melbourne, AUS - Rod Laver Arena
09/02/2008 - Sydney, AUS - Acer Arena
10/02/2008 - S...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-10-24

Autor: Clans
Chain IX - World Slavery Tour 1984/85

Lata 1984/85 to okres największej aktywności koncertowej Iron Maiden. World Slavery Tour swoim rozmachem przyćmiła wszystkie poprzedzające ją trasy oraz wiele późniejszych. Występy Iron Maiden stały się wielkimi widowiskami niezapomnianymi do dziś przez fanów, którzy mieli wtedy szczęście zaliczyć choć jedno z nich. W 1984 roku Iron Maiden zawitał po raz pierwszy do Polski grając u nas aż 5 koncertów w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Zabrzu. W ostatnich latach m...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-10-09

Autor: Garfield
Witajcie

Z radością informujemy, że 30 września 2007 roku jest dla nas szczególnym dniem. Nasz fanklub doczekał się swojej strony.

Nasza www nie jest i nigdy nie będzie kolejną niedzielną szkółką dla młodych słuchaczy heavy metalu. Nie znajdziecie tu kolejnej biografii zespołu, wyczerpujących informacji o dyskografii, mniej lub bardziej udanych tłumaczeń tekstów, obszernych galerii, kalendariów, działu download pełnego gierek, dzwonków GSM i setek innych pierdół, na ...
Czytaj dalej...

Data dodania: 2007-09-30

Autor: Garfield