BLOOD BROTHERS Strona Główna BLOOD BROTHERS
Polski Fan Club IRON MAIDEN

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Steve Harris
Autor Wiadomość
Maidenman 
zasłużony dla FC

Wysłany: 2012-09-27, 21:33   

to ja jestem lepszy bo przesłuchałem dwa i pół utworu, ale dalej też jakoś siły nie miałem. Trochę z braku czasu i w większości z braku chęci. Na pewno kiedyś wysłucham ale napalony nie jestem ;-)

wowarz 
forumowa pierdoła

Wysłany: 2012-09-27, 22:24   

Najsłabszym puntem tego albumu jest wokal. Przeciętny odbiorca skupia się przede wszystkim na linii wokalnej, a ta w tym przypadku nie jest w stanie zainteresować w najmniejszym stopniu. Przeciętna barwa, frazowanie bez wyrazu, monotonia. Ale może właśnie o to chodziło. Same kompozycje jak i produkcja uwypuklają linię basu. Czy na którejkolwiek płycie Maiden partie Harrisa są dla przeciętnego odbiorcy aż tak słyszalne? Nie. A tutaj w każdym utworze jesteśmy w stanie śledzić jego przebieg podług pracy basu.

Maidenman 
zasłużony dla FC

Wysłany: 2012-09-28, 22:25   

Dziś przesłuchałem całość. Moja opinie jest dokładnie taka jak wowarza. Tylko ja użyłbym bardziej dosadnych słów. Kiła i mogiła. Bagno i tona mułu. Strasznie się męczyłem słuchając tego a kto nie słuchał temu powiem że szkoda czasu. Wokal jest naprawdę nędzny. Może raz czy dwa razy jest ok ale generalnie dolina.

Garfield 
Administrator

Wysłany: 2012-09-29, 11:26   

Jak dobrze mieć fajnych kolegów, którzy zawczasu ostrzegą. Czas to pieniądz.
Dzięki. :lol:

Maidenman 
zasłużony dla FC

Wysłany: 2012-10-03, 20:42   

Jeśli stać Was na 5 minut straty czasu, w sieci pojawił się teledysk do pierwszego kawałka z płyty Harrisa: http://vimeo.com/49913827

Irona 
rasowa przekupa

Wysłany: 2012-10-04, 09:24   

Maidenman napisał/a:
Jeśli stać Was na 5 minut straty czasu, w sieci pojawił się teledysk do pierwszego kawałka z płyty Harrisa: http://vimeo.com/49913827

Chyba właśnie oczy mi wypadły... Masakra. Więcej jak raz chyba nie da się tego obejrzeć.
Jestem zdecydowanie na NIE. Zestawienie chaotycznego miasta ze spokojem natury? eee...serio oczy mnie bolą.
Z płomieni wyskoczę i wrócę na pewno!"

Maidenman 
zasłużony dla FC

Wysłany: 2016-09-12, 23:25   

Z ciekawości pytam, choć raczej nie spodziewam się lasu rąk: jedzie ktoś na Stefka do Krakowa lub Gdańska? Ja raczej sobie odpuszczę, choć to może być dla niektórych jedyna okazja do zobaczenia go z bliska na żywo :roll:

Garfield 
Administrator

Wysłany: 2016-09-13, 13:30   

Chciałbym do Krakowa a co wyjdzie to nie wiem. Będzie kłopot, żeby zwolnić się z pracy. Na pewno nie będę robić bootlegu, bo bardziej jechałbym, żeby popatrzeć z bliska na Stefana niż zachwycać się samą muzyką British Lion i dokumentować dokonania koncertowe tego składu.

Maidenman 
zasłużony dla FC

Wysłany: 2016-09-13, 23:39   

Garfield napisał/a:
bo bardziej jechałbym, żeby popatrzeć z bliska na Stefana niż zachwycać się samą muzyką British Lion i dokumentować dokonania koncertowe tego składu.

całkowicie zrozumiałe, bo nie oszukujmy się - nie bardzo jest co dokumentować ;-)

Irona 
rasowa przekupa

Wysłany: 2016-11-24, 15:49   

Bylam! Nie zaluje :)

15171317_1477992215548478_6267863138285888811_n.jpg
Plik ściągnięto 27 raz(y) 55,5 KB

Z płomieni wyskoczę i wrócę na pewno!"

Maidenman 
zasłużony dla FC

Wysłany: 2016-11-24, 17:05   

Ale fajnie :-) To jedna z niewielu okazji żeby taką fotę zdobyć. Szerokie uśmiechy widzę.

Garfield 
Administrator

Wysłany: 2016-11-24, 21:59   

Ja też byłem i żałuję. Przeczucia mnie nie myliły. Muzyka płynąca ze sceny, to zwykłe odrzuty riffów Stefana, które nie zmieściły się na ostatni album Dziewicy, ani nawet do poczekalni z pomysłami na następne albumy. Taki szrot muzyczny.
Wyszedłem z imprezy ze 20 minut przed końcem. Nie zależało mi na wspólnym zdjęciu ze Stefanem.
Stefan z basem odarty z towarzystwa pozostałych 5/6 zespołu Iron Maiden razi muzyczną przeciętnością.
Zdecydowanie szkoda było tego czasu i tych zrobionych kilometrów.
Najgorszy wypad koncertowy w moim życiu.

butcher 
Administrator
No More Lies

Wysłany: 2016-11-28, 08:21   

British Lion w wersji live, zdecydowanie lepiej niż na krążku, ale tak samo było na poprzednich koncertach na których miałem okazję być . Oczywiście nie ma co się oszukiwać iż 99% ludzi przyszło zobaczyć Harrisa w akcji dosłownie "na wyciągniecie ręki", a co najważniejsze , zrobić sobie wspólną fotkę i dostać grafa na wszystkim co się przyniosło. Z tego miejsca szacun dla Harrisa , chłop stał do końca, podpisywał wszystko i nadal był w super humorze. Reakcje niektórych ludzi były nie do pisania , szczególnie w Gdańsku, łzy itp. gdy stali koło Steve'a :))). Organizacyjnie Gdańsk wypadł zdecydowanie lepiej od Krakowa, ale oczywiście każdy ma swoje zdanie . Ogólnie niepowtarzalna okazja aby zamienić kilka słów ze swoim idolem i bez spiny zrobić zdjęcie.

Odpowiedz do tematu